EKMS3B1VSN471MA25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMS3B1VSN471MA25S
JLCPCB Part #
C1608099
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.6026A@50kHz 25mm 3000hrs@105℃ 315V 35mm 470uF ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS