ELXS161VSN182MQ50S
MFR.Part #
ELXS161VSN182MQ50S
JLCPCB Part #
C1608083
Package
Plugin,D25.4xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 160V 1800uF 25.4mm 5.1A@50kHz 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D25.4xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS