ESMQ401VSN471MQ50W
MFR.Part #
ESMQ401VSN471MQ50W
JLCPCB Part #
C1608015
Package
Plugin,D25.4xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 3.4177A@50kHz 400V 470uF 50mm ±20% 插件,D25.4xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS