ETXH401VSN271MA30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ETXH401VSN271MA30S
JLCPCB Part #
C1608008
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.6159A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 270uF 30mm 35mm 400V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS