EKMM251VSN821MQ60S
MFR.Part #
EKMM251VSN821MQ60S
JLCPCB Part #
C1607941
Package
Plugin,D25.4xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25.4mm 250V 3.3A@50kHz 3000hrs@105℃ 303mΩ@120Hz 60mm 820uF ±20% 插件,D25.4xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS