EKMM401VNN471MR50S
MFR.Part #
EKMM401VNN471MR50S
JLCPCB Part #
C1607915
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.717A@50kHz 3000hrs@105℃ 30mm 400V 470uF 50mm 529mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS