EKMQ500VSN103MR40W
MFR.Part #
EKMQ500VSN103MR40W
JLCPCB Part #
C1607829
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 4.32A@50kHz 40mm 50V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS