EKMH500VNN103MA40S
MFR.Part #
EKMH500VNN103MA40S
JLCPCB Part #
C1607807
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 2000hrs@105℃ 33mΩ@120Hz 35mm 4.3524A@100kHz 40mm 50V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS