EKMS3B1VSN471MQ40S
MFR.Part #
EKMS3B1VSN471MQ40S
JLCPCB Part #
C1607692
Package
Plugin,D25.4xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.76A@120Hz 10mm 25.4mm 3000hrs@105℃ 315V 40mm 470uF ±20% 插件,D25.4xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS