EKMH250VEN153MQ40S
MFR.Part #
EKMH250VEN153MQ40S
JLCPCB Part #
C1607470
Package
Plugin,D25.4xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 2000hrs@105℃ 25.4mm 25V 40mm ±20% 插件,D25.4xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS