ESMQ251VSN102MA30S
MFR.Part #
ESMQ251VSN102MA30S
JLCPCB Part #
C1607372
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 2000hrs@85℃ 250V 30mm 35mm 4.98A@50kHz ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS