EKMH451VNN271MA35S
MFR.Part #
EKMH451VNN271MA35S
JLCPCB Part #
C1607062
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.6731A@100kHz 10mm 2000hrs@105℃ 270uF 35mm 35mm 450V 921mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS