EKMH500VSN123MA45S
MFR.Part #
EKMH500VSN123MA45S
JLCPCB Part #
C1607058
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000uF 2000hrs@105℃ 28mΩ@120Hz 35mm 4.914A@100kHz 45mm 50V ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS