EKMH350VSN153MA35S
MFR.Part #
EKMH350VSN153MA35S
JLCPCB Part #
C1607038
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 2000hrs@105℃ 28mΩ@120Hz 3.9636A@100kHz 35V 35mm 35mm ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS