ESMH451VNN331MR50W
MFR.Part #
ESMH451VNN331MR50W
JLCPCB Part #
C1607016
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.8743A@100kHz 2000hrs@85℃ 30mm 330uF 450V 50mm 753mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS