EKMM401VNN271MQ45W
MFR.Part #
EKMM401VNN271MQ45W
JLCPCB Part #
C1607008
Package
Plugin,D25.4xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7446A@50kHz 10mm 25.4mm 270uF 3000hrs@105℃ 400V 45mm 921mΩ@120Hz ±20% 插件,D25.4xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS