ELXM181VSN681MR30S
MFR.Part #
ELXM181VSN681MR30S
JLCPCB Part #
C1606948
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180V 2.685A@50kHz 30mm 30mm 680uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS