ELXM181VSN102MR35S
MFR.Part #
ELXM181VSN102MR35S
JLCPCB Part #
C1606845
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 180V 2.26A@120Hz 30mm 35mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS