ESMH630VNN822MA35S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMH630VNN822MA35S
JLCPCB Part #
C1606808
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 30mΩ@120Hz 35mm 35mm 5.748A@100kHz 63V 8200uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS