ELXS501VSN121MR30S
MFR.Part #
ELXS501VSN121MR30S
JLCPCB Part #
C1606634
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.3013A@50kHz 10mm 120uF 30mm 30mm 5000hrs@105℃ 500V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS