ESMH350VNN223MA45S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMH350VNN223MA45S
JLCPCB Part #
C1606560
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 19mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 22000uF 35V 35mm 45mm 6.5232A@100kHz ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS