ESMG250ELL153MQ40S
MFR.Part #
ESMG250ELL153MQ40S
JLCPCB Part #
C1606357
Package
Plugin,D25.4xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 15000uF 2000hrs@85℃ 25.4mm 25V 3.8988A@100kHz 40mm ±20% 插件,D25.4xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS