EKMH500VNN682MR40S
MFR.Part #
EKMH500VNN682MR40S
JLCPCB Part #
C1606108
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 3.564A@100kHz 30mm 40mm 49mΩ@120Hz 50V 6800uF ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS