EKMM401VSN181MR30W
MFR.Part #
EKMM401VSN181MR30W
JLCPCB Part #
C1606103
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.381Ω@120Hz 1.4014A@50kHz 10mm 180uF 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS