EKMM421VSN151MR25S
MFR.Part #
EKMM421VSN151MR25S
JLCPCB Part #
C1606100
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2584A@50kHz 10mm 150uF 2.21Ω@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 420V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS