EKMM201VSN681MQ35W
MFR.Part #
EKMM201VSN681MQ35W
JLCPCB Part #
C1606098
Package
Plugin,D25.4xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.67A@50kHz 200V 25.4mm 3000hrs@105℃ 35mm 680uF ±20% 插件,D25.4xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS