EKMM201VSN681MQ40S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMM201VSN681MQ40S
JLCPCB Part #
C1606083
Package
Plugin,D25.4xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.67A@50kHz 200V 25.4mm 3000hrs@105℃ 366mΩ@120Hz 40mm 680uF ±20% 插件,D25.4xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS