EKMH101VSN222MR40S
MFR.Part #
EKMH101VSN222MR40S
JLCPCB Part #
C1606068
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 113mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 2200uF 3.24A@100kHz 30mm 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS