EKMH401VNN271MR40W
MFR.Part #
EKMH401VNN271MR40W
JLCPCB Part #
C1605922
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7303A@100kHz 10mm 2000hrs@105℃ 270uF 30mm 400V 40mm 921mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS