EKMS421VSN121MQ25S
MFR.Part #
EKMS421VSN121MQ25S
JLCPCB Part #
C1605831
Package
Plugin,D25.4xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1583A@50kHz 10mm 120uF 25.4mm 25mm 3000hrs@105℃ 420V ±20% 插件,D25.4xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS