EKMM451VNN221MQ50W
MFR.Part #
EKMM451VNN221MQ50W
JLCPCB Part #
C1605626
Package
Plugin,D25.4xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 220uF 25.4mm 3000hrs@105℃ 450V 50mm ±20% 插件,D25.4xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS