EKMH630VSN222MQ30S
MFR.Part #
EKMH630VSN222MQ30S
JLCPCB Part #
C1605529
Package
Plugin,D25.4xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 113mΩ@120Hz 2.088A@100kHz 2000hrs@105℃ 2200uF 25.4mm 30mm 63V ±20% 插件,D25.4xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS