ELXG800VSN222MA30S
MFR.Part #
ELXG800VSN222MA30S
JLCPCB Part #
C1605523
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.508A@100kHz 2200uF 30mm 35mm 5000hrs@105℃ 80V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS