EKMM401VNN271MQ45S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMM401VNN271MQ45S
JLCPCB Part #
C1605374
Package
Plugin,D25.4xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7446A@50kHz 10mm 25.4mm 270uF 3000hrs@105℃ 400V 45mm ±20% 插件,D25.4xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS