ESMM451VSN271MR35S
MFR.Part #
ESMM451VSN271MR35S
JLCPCB Part #
C1605332
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.228Ω@120Hz 10mm 2.7027A@100kHz 270uF 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 450V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS