EGVD250ELL622MM30H
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGVD250ELL622MM30H
JLCPCB Part #
C1605301
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-40℃~+135℃ 18mm 23mΩ@100kHz 25V 3000hrs@135℃ 30mm 4.573A@120Hz 6200uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS