EKMQ630ELL332MN40S
MFR.Part #
EKMQ630ELL332MN40S
JLCPCB Part #
C1605269
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 1.95A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 20mm 3300uF 40mm 63V ±20% 插件,D20xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS