EKMH161VNN102MQ45S
MFR.Part #
EKMH161VNN102MQ45S
JLCPCB Part #
C1605178
Package
Plugin,D25.4xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 160V 166mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 25.4mm 3.3A@100kHz 45mm ±20% 插件,D25.4xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS