ELXS251VSN561MR25S
MFR.Part #
ELXS251VSN561MR25S
JLCPCB Part #
C1604907
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.87A@120Hz 10mm 250V 25mm 30mm 5000hrs@105℃ 560uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS