ESMH101VNN332MQ50S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMH101VNN332MQ50S
JLCPCB Part #
C1604874
Package
Plugin,D25.4xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 3300uF 4.872A@100kHz 50mm 75mΩ@120Hz ±20% 插件,D25.4xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS