EKXJ351ELL221MM50S
MFR.Part #
EKXJ351ELL221MM50S
JLCPCB Part #
C1604609
Package
Plugin,D18xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 18mm 2.745mA@100kHz 220uF 350V 50mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS