ESMH201VNN681MQ35S
MFR.Part #
ESMH201VNN681MQ35S
JLCPCB Part #
C1604396
Package
Plugin,D25.4xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 200V 25.4mm 35mm 680uF ±20% 插件,D25.4xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS