ESMH630VSN472MA25S
MFR.Part #
ESMH630VSN472MA25S
JLCPCB Part #
C1604326
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25mm 35mm 4.032A@100kHz 4700uF 53mΩ@120Hz 63V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS