EKMH160VNN223MR35S
MFR.Part #
EKMH160VNN223MR35S
JLCPCB Part #
C1604267
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 2000hrs@105℃ 22000uF 3.5532A@100kHz 30mm 30mΩ@120Hz 35mm ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS