ELXG800VSN222MR35S
MFR.Part #
ELXG800VSN222MR35S
JLCPCB Part #
C1604263
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.46A@100kHz 2200uF 30mm 35mm 5000hrs@105℃ 80V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS