ESMQ160ELL153MM40S
MFR.Part #
ESMQ160ELL153MM40S
JLCPCB Part #
C1604175
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 15000uF 16V 18mm 2000hrs@85℃ 3.1A@120Hz 40mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS