ESMH350VNN103MQ40W
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMH350VNN103MQ40W
JLCPCB Part #
C1604079
Package
Plugin,D25.4xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 3.8124A@100kHz 35V 40mm 41mΩ@120Hz ±20% 插件,D25.4xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS