EKMH401VSN181MQ40W
MFR.Part #
EKMH401VSN181MQ40W
JLCPCB Part #
C1603980
Package
Plugin,D25.4xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.3442A@100kHz 1.381Ω@120Hz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25.4mm 400V 40mm ±20% 插件,D25.4xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS