ESMH350VSN103MR30S
MFR.Part #
ESMH350VSN103MR30S
JLCPCB Part #
C1603924
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 2000hrs@85℃ 3.7368A@100kHz 30mm 30mm 35V 41mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS