EKXJ221ELL471MM50S
MFR.Part #
EKXJ221ELL471MM50S
JLCPCB Part #
C1603845
Package
Plugin,D18xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 18mm 220V 4.01625A@100kHz 470uF 50mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS